WspółpracaJeśli planujesz podjąć ze mną współpracę, proponuję Ci zapoznanie się z zakresami usług, które są opisane poniżej oraz z następującymi postami:

#44 Współpraca

Polecam też mój kanał na YouTubie Adazolphotography, gdzie masz możliwość zobaczenia tak zwanych bekstejdży, czyli krótkich filmików prezentujących jak wyglądają moje sesje zdjęciowe za aparatem. Zakres usług Adazolphotography:

* Zdjęcia "na profilówkę"
50 zł
Prosta sesja zdjęciowa niewymagająca wielkiego zaangażowania zarówno ze strony fotografa, jak i osoby pozującej. Najczęściej efekty tej sesji trafiają na zdjęcia profilowe różnych stronek ;)


* Osiemnastka
150 zł
Fotorelacja z niezapomnianej imprezy jaką jest osiemnastka! Osiemnaście lat ma się tylko jeden raz, dlatego warto zatrzymać wspomnienia nie tylko w pamięci czy sercu, ale również na zdjęciach ;)* Zdjęcia par
80 zł
Czy jest coś piękniejszego od miłości złapanej na zdjęciach? Może to być zwykła sesja zakochanych, jak również sesja narzeczeńska czy bardziej zaangażowana. Wszytko jest do zorganizowania ;)


* Sesja artystyczna
do uzgodnienia
Sesja wymagająca pewnych umiejętności od modelki/modela oraz fotografa. Konkretne miejsce, stylizacja, osoba, dodatkowe rekwizyty. Wszystko po to, aby uzyskać efekt WOW!  Nie tylko dla doświadczonych.


* Zdjęcia rodzinne
100 zł
Zdjęcia rodzinne, ciążowe i tym podobne. Świetny sposób, aby uchwycić miłość, radość i bliskość spokrewnionych sobie osób. Pomysł co do wykonania sesji należy do osób pozujących (+moja pomoc).Serdecznie zapraszam do współpracy! Jeśli chcesz stworzyć coś wyjątkowego, co nie zostało tutaj uwzględnione, napisz do mnie i na pewno uda nam się spełnić Twoje oczekiwania! <3 

Dodatkowe pytania możesz kierować:
- stronka na facebooku Adazolphotography,
- mój profil na facebooku Ada Żołądek,
- mail adaz200125@gmail.com
- lub gdziekolwiek gdzie mnie znajdziesz ;)


Komentarze