#17 Backstage - sesja z Aleksym

Jak obiecałam, tak też uczyniłam. Przedstawiam sesję zza aparatu, czyli jak to wszystko powstaje.Zawsze najpierw rodzi się pomysł. Jesień to taka cudowna pora roku, że niby nas załamuję i dołuje, ale z drugiej strony te kolorowe liście... Trudno im się oprzeć! Według mnie las to cudowne miejsce na sesję i nie potrzebne są jakieś dodatkowe atrakcję, aby wyszło ładne zdjęcie.
Teoretycznie mogłam wziąć do tej sesji wiele osób, ale postanowiłam spróbować i napisałam do Aleksego. Moja radość była ogromna, kiedy przyjął moją propozycję i zaczęliśmy ustalać szczegóły!Bałam się, bo to była pierwsza sesja z przedstawicielem płci męskiej, lecz w sumie to denerwuję się przed każdą sesją. Pogoda, światło, sprzęt a może model/modelka nie dadzą rady?
Był już ustalony czas i miejsce spotkania. Poprosiłam o pomoc Julkę i jej należą się wielkie podziękowania. Gdyby nie ona, nie miałabym ani jednego zdjęcia z "backstage" :* .


Po pierwszych zdjęciach byłam załamana. Zmienialiśmy miejsca, a światło nadal było nieodpowiednie. Zaczęłam już myśleć, że trudno jeśli nie wyjdzie. Jednak kiedy ma się taką ekipę, nie ma prawa się nie udać!

Przy kolejnych nieudanych zdjęciach zaczęły się śpiewy :D Pozdrawiam moją drużynę i chyba czas wybrać się do jakiegoś talent show!


W efekcie końcowym znalazłam kilka dobrych kadrów. Oczywiście, zawsze mogłoby być lepiej, ale jestem zadowolona i czekam na kolejną współpracę!


Wiecie co jest najlepsze w moje pasji? Ludzie, których po drodze spotykam. Pomagają mi w spełnianiu moich marzeń bezwarunkowo i bezinteresownie. KOCHAM WAS! <3 Piszę ten post ok. 4 godziny po dodaniu sesji z Aleksym, a już mam kilka kolejnych osób na zdjęcia. Gdyby nie szkoła, pewnie codziennie jeździłabym na sesję. To jest cudowne i mam nadzieję, że będę rozwijać się jeszcze bardziej!

Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobały i zajrzycie tutaj ponownie!

Prezentuję jeszcze filmik: BACKSTAGE
Komentarze

 1. Nie kocham twój duet i Aleksego 😍😘💞

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post ;) Ja prawie nigdy nie mam zdjęć z backstage, bo z reguły na sesję idę tylko ja i modelka ;)
  Obejrzałam oczywiście Twoje zdjęcia z tej sesji i powiem Ci szczerze, że kolory wyszły piękne :) Model wygląda na rozluźnionego, a to jest ważne i ogólnie zdjęcia wyszły sympatycznie. Jedyne co mogłabym Ci poradzić to pokombinowanie z kadrami żeby nie były tylko centralne ;)
  Powodzenia w dalszym pstrykaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Była to moja pierwsza sesja z modelem - chłopakiem przez co też nie wiedziałam jak ustawiać Aleksego i co kombinować. Myślę, że następne zdjęcia będą coraz lepsze! :)

   Usuń

Prześlij komentarz