#28 Czy warto prowadzić bloga?


Dlaczego znowu nie było mnie tutaj tak dawno? Może to przez szkołę, może przeze mnie... Nie wiem. Nie będę szukała usprawiedliwień, tylko po prostu wezmę się do roboty!W tym poście zajmę się ogólnym sensem mojej pracy. Robię zdjęcia, poznaje nowych ludzi, obrabiam je i wstawiam na bloga. Po co? Dlaczego? W jakim celu?

Przeglądając moją historię związaną z blogowaniem zauważam, że jest ona dość długa, ale z wielkimi przerwami. Moje pierwsze blogi kończyły się szybko, a to dlatego, że nie miałam siły dalej tego ciągnąć.

Obecnie jestem na takim etapie swojego życia, że cały czas gnam do przodu. Nie zamierzam się zatrzymać ani tym bardziej cofać. Gonię marzenia!


Po co piszę bloga? Nie wyobrażam sobie, żebym poszła na sesje, zrobiła zdjęcia i zakopała je "gdzieś" na dysku komputera. Sztuka jest po to, aby się nią dzielić.Wiecie co jeszcze? Gdyby nie blogspot i stronka na facebooku nie zdobywałabym nowych współpracy, którą są niezbędne do rozwoju pasji.

Czy warto prowadzić bloga? Pewnie! Nie ważne czy piszesz o modzie, fotografii, motoryzacji czy o czym jeszcze chcesz, ale ważne, że angażujesz się w pracę i robisz to, co kochasz.Wiem, że często na swojej drodze spotkamy się ze słowami krytyki... Musimy być na nią odporni, bo inaczej nic w życiu nie osiągniemy. Choćby nasze prace byłyby nie wiadomo jak dobre, zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie spodoba. 

NAJWAŻNIEJSZE! Jeżeli zaczniecie prowadzić bloga, to nie przestawajcie. Nie martwcie się oglądalnością ani niczym innym. Róbcie to, co uważacie za słuszne i tyle. Ludzie jeszcze kiedyś o Was usłyszą!

To chyba na tyle. Tak króciutko o najważniejszym. Szykujcie się na wielkie nowości w ferie zimowe! :D

Komentarze

  1. "Po co piszę bloga? Nie wyobrażam sobie, żebym poszła na sesje, zrobiła zdjęcia i zakopała je "gdzieś" na dysku komputera. Sztuka jest po to, aby się nią dzielić."
    Bardzo ładnie to ujęłaś :D Ważne żeby robić to co się kocha :3
    +Świetna galeria ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz