#30 WeronikaDrugie spotkanie z Weroniką! <3 Pierwsze możecie zobaczyć TUTAJ. Macie możliwość oglądania profilu Weroniki na maxmodels TUTAJ.

Cała sesja była dokładnie przemyślana, zaplanowana i ustalona.  Wszystko ładnie pięknie, gdyby nie brak moich umiejętności. Opanowanie światła bijącego od okna wydawało się niemożliwością. Po pierwszych ujęciach w mojej głowie zapaliła się lampeczka, że nic z tego nie będzie.

Byłam totalnie załamana, ale nic nie mówiłam Weronice ani Karolinie, która mi pomagała. Próbowałyśmy dalej. Za oknem, przed oknem, na podłodze, na stojąco, na siedzącą. I co? I nic. Planem awaryjnym miały byś portrety na dworze, ale zaczął lać deszcz.

Na prawdę nie wiedziałam jak z tego wybrnąć. Zaczęłam szukać jakiś zdjęć w internecie. Pierwszy raz nie potrafiłam poradzić sobie na sesji. W mojej głowie wyglądało to wszystko tak uroczo i pięknie. Nie potrafiłam przenieść moich wyobrażeń do świata realistycznego.

Dosłownie 15 minut przerwy, kawa i powróciłam do życia! Do tej pory jestem w szoku jak to się mogło stać... Deszcz przestał padać, a ja znalazłam pomysły jak ujarzmić to światło! Udało się.

Podsumowując: nigdy się nie poddawaj! Jest kilka perełek, w których się dosłownie zakochałam i wiele zdjęć, które najchętniej bym skasowała, ale ja nigdy nie kasuje zdjęć :D

Teraz pozostała już tylko euforia i oglądania swoich dzieł. Nie martwcie się, Weronikę zobaczycie u mnie jeszcze nie raz (mam nadzieję) ;)


Rozwijajcie się i szerzcie fotografię! <3

Jeszcze filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=QfOOnyWV2rU&feature=youtu.be

Oczywiście czekam na Wasze komentarze, oceny, rady i opinie ;)

Komentarze

  1. Jakie ona ma śliczne włoski *.*
    A ogólnie bardzo ładne zdjęcia ;)
    http://paulla-m.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz