#55 Ula

Z wielką radością przedstawiam Wam zdjęcia z tej sesji. Od razu muszę Was poinformować, że na sesji zrobiłam 683 zdjęcia. Sama jestem w szoku i do tej pory jestem, ale była to tak wspaniała sesja, że trudno i inny wynik!

Ulę znalazłam na maxmodels (profil Uli KLIK). Kilka dni ustalania, kilka tygodni oczekiwania i wreszcie doszło do spotkania. Oglądający na zdjęciach tego nie zobaczą, ale ta dziewczyna jest naprawdę świetna! Była to jej druga sesja, a już bez problemowo i z przyjemnością pozowała przed obiektywem.

Zdjęcia wykonałyśmy na dachach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Ładne miejsce, które posiada wiele ciekawych zakamarków. Nie przedłużając, oglądajcie!

BACKSTAGE

Ponad pięćdziesiąt zdjęć specjalnie dla Was <3
I jak? Dodałam dużo zdjęć i zdaję sobie z tego sprawę, ale wiem, że wy chcecie 'wszystkie zdjęcia z sesji', więc to dla Was! :*


Komentarze

 1. Mimo że czytelnicy chcą wszystkich zdjęć z sesji nie ma po co wstawiać dwóch praktycznie identycznych zdjęć różniącym się przesunięciem głowy modelki o kilka cm... Najlepiej wtedy porównać te dwie foty i wybrać lepszą, dodać więcej zdjęć niż te najlepsze, ale nie wszystkie, bo w połowie postu oglądanie zaczyna się nudzić - taka mała rada ;)
  Ogólnie zdjęcia bardzo fajne, mam kilka ulubionych :)
  http://paralume-photos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wierzę, że Ty tutaj! Bardzo dziękuję za radę i na pewno się dostosuję :)

   Usuń
 2. bardzo fajny klimat sesji, szczególnie podobają mi się te ujęcia na 'zielonym' tle <3
  ale następnym razem może lepiej selekcjuj zdjęcia, bo znajduje się tu sporo bardzo podobnych ujęć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i tak, następnym razem to zmienię. :D

   Usuń

Prześlij komentarz