#64 Konkurs "Stwórz sesję!"


"Stwórz sesję!"

Czas na konkurs, ale zupełnie inny niż poprzedni. Wiem, że ogląda mnie duża publiczność o zróżnicowanych poglądach i zainteresowaniach. Nadszedł moment, aby to wykorzystać! Zapraszam Was do udziału w konkursie pt. "Stwórz sesję!". 

O co chodzi? Co należy zrobić?
- polubić stronkę Adazolphotography,
- udostępnić publicznie ten post,
- na maila adaz200125@gmail.com wysłać imię i nazwisko, wiek oraz swój pomysł na sesję. Możecie go opisać, narysować lub podesłać zdjęcia z inspiracjami. Na moim blogu znajduję się post, który może Wam pomóc, a mianowicie dowiecie się tam, jak planuję sesję zdjęciową (szukajcie aż znajdziecie). Musicie wymyślić miejsce, stylizację, makijaż i fryzurę.
- wyjścia są dwa: albo modele/modelki tworzą tę sesję względem siebie, albo kreatywne osoby/fotografowie tworzą sesję i później są podczas jej realizacji.

Najciekawszy pomysł (a może kilka) zostanie przeze mnie zrealizowany. Tak jak jest napisane wcześniej: jeśli modelka, to ona wystąpi, a jeśli kreatywna osoba/fotograf to będzie na sesji.

Jeżeli macie jakieś wątpliwości bądź pytania proszę o kontakt prywatny. Na Wasze zgłoszenia czekam do 14 sierpnia, a 15 sierpnia ogłoszę wyniki na stronce i blogu.

*W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10) konkurs zostanie zawieszony. Oczywiście o wszystkim będę informować Was na stronce.

** Najlepiej osoby z okolic Warszawy, bo tak łatwiej o realizację sesji. Dla osób, z którymi nie będę mogła się spotkać, przewidziałam nagrody rzeczowe.

Działajcie, wymyślajcie i przysyłajcie! 


Ps. Powodzenia! ;)

Adazolphotography

Wydarzenie


Komentarze