#74 Julka Wrzosek

Na prawdę rozumiem edukację i idee nauczania, ale czasem przesadzają. Dlaczego? Ta cudowna sesja została zrobiona w ostatni dzień wakacji, a dopiero teraz pokazuje się w całości publicznie. Nawet nie wiecie ile razy siadałam do obróbki, aby po sekundzie wrócić do książek. Są rzeczy ważne i ważniejsze... Niestety czasem nawet ta najważniejsza fotografia musi zejść na drugi tor.

Udało się! Wreszcie znalazłam chwilkę, żeby to napisać, przerobić zdjęcia i dodać. Mam nadzieję, że wkrótce wpadnę na dobry tor i będę w miarę systematycznie tu dodawać. Cierpliwości, cierpliwości. Na pewno nie będziecie tego żałować!

Wracając do sesji... Najlepsze zakończenie wakacji jakie można sobie wyobrazić! Po pierwsze sesja w wodzie. Kto by takiej nie chciał? Po drugie to pierwsze zdjęcia wykonane innym trybem w aparacie. Do pewnego momentu myślałam, że to bez różnicy, ale teraz mówię Wam, że różnica jest OGROMNA! Jeśli fotografujecie, natychmiast porzućcie tryb auto. To najgorsze zło tego świata!!!

To moje drugie spotkanie z Julką i zawsze jest czymś wyjątkowym. Modelka spisała się rewelacyjnie no i cóż.. Czas na filmik i zdjęcia! <3

Ps. Konto Julki na maxmodels: tutaj

KLIK - backstage

KLIK - głosowanie
Komentarze

 1. Świetne zdjęcia! :D
  Pozdrawiam

  paulla-m.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że rzuciłaś auto. :) Nie ma co z tym czekać. :)
  Zdjęcia bardzo fajne. Sama zazdroszczę wodnej sesji! ; D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do trudnych decyzji potrzeba przemyśleń :D Dziękuję!

   Usuń

Prześlij komentarz