#84 ŻYCIE PEŁNE PASJI


Nie mam pojęcia jak napisać ten post, ale jest bardzo ważny, więc kochany ludziku poświęć chwile czasu i przeczytaj to, co mam Ci do powiedzenia.

Może wiesz, a może jeszcze nie, ale ponownie założyłam swojego gadanego snapa. Choć dopiero tam zaczynam i oglądających nie mam wielu, nagrywanie niesamowicie mnie inspiruje. Dosłownie dwa dni temu poruszałam temat pasji oraz problemów i dołków, jakie z nią występują. Również tego samego dnia wpadłam na pomysł, aby stworzyć film o pasjach różnych osób.

Jest mi niezwykle ciężko to opisać, ale postaram się krótko, zwięźle i na temat. Chcę zebrać grupę osób, które zgodzą się nagrać krótki filmik, w którym się przedstawią, powiedzą jaką mają pasję i kilka słów o tej pasji. Następnie prześlą mi to, a ja zmontuję wszystkie materiały w jeden dłuższy film. Zaprezentuję go tym, którzy tam wystąpią, a jeśli się zgodzą dodam publicznie. Ludziku! Robię projekt na całą Polskę, bo kurczaki to może być CU-DO-WNE! Wyobraź sobie kilkudziesięciu ludzi, z różnymi pasji i z różnych zakątków kraju, którzy opowiadają o swojej pasji!

Premiera filmiku (jak na razie) zaplanowana jest na ..., więc na nagrania czekam do 5 lipca bieżącego roku.

Nie jestem pewna czy to, co napisałam jest w miarę zrozumiałe i tak dalej... Jeśli nie, pisz do mnie z jakimikolwiek pytaniami. Odpowiem na wszystko! Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną udziałem w tym projekcie koniecznie do mnie napisz! Obiecałam również wysyłać małe podarunki dla wszystkich, którzy przyczynią się do powstania filmu pt. "ŻYCIE PEŁNE PASJI". Warto? Myślę, że warto, bo takiego czegoś świat jeszcze nie widział!

Na bieżąco informuję o postępach pracy na snapie oraz na grupie na facebooku. Mogę Cię tam dodać, ale pod warunkiem, że chcesz pomóc, a nie tylko podglądać. ;) Poniżej podam swojego fb. Wystarczy, że do mnie napiszesz lub mnie zaprosisz i już tworzymy razem coś niesamowitego. Skoro mamy szansę zrobić coś tak fantastycznego - ZRÓBMY TO!

E-mail: zyciepelnepasji@outlook.com

EDIT:
Wchodźcie i dołączajcie do grupy, będzie łatwiej mi to ogarnąć
grupa ŻYCIE PEŁNE PASJIPs Jeżeli podoba Ci się ten projekt, a jednak nie chcesz wziąć w nim udziału, to może chociaż opublikujesz te post? Dzięki Tobie inne osoby dowiedzą się o nim i być może zgłoszą się do mnie! <3

Komentarze

 1. Myślę, że to wspaniały projekt - może pokazać światu, że młodzi ludzie mają wielorakie pasje i każda z nich jest ciekawa, a także może skłonić do refleksji nad samym sobą, nad poszukiwaniem. Działaj, mam nadzieję, że uda się upublicznić filmik, który powstanie i podzielisz się nim na fejsbukowej grupie San:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejciu, to będzie coś cudownego. Gdybym sama nie była taką nieśmiałą osobą to chętnie bym wzięła udział. Mam nadzieje, że zgłosi się ogromna ilość ludzi! Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu nie trzeba być śmiałym! Nagrywasz sama przed własnym telefonem, więc jeszcze przemyśl sprawę i zapraszam serdecznie ;*

   Usuń

Prześlij komentarz