#40 Wiosna

Pierwszy dzień wiosny mamy już za nami, ale cała ta wspaniała pora roku dopiero nadchodzi.

Wiadomo, że na wiosnę "przyroda budzi się do życia", pojawiają się pierwsze liście, temperatura wzrasta, słońce dłużej świeci, a na twarzy człowieka ponownie pojawia się uśmiech. Żegnamy zimę, która pomimo śniegu (czy był w ogóle śnieg?) jest przytłaczająca i ponura.

W moim przypadku z okazji wiosny budzę się też ja. Nowe sesje, pomysły, współprace, filmiki i chęć do pracy! Standardowo problemy z czasem, ale mam nadzieję, że nie będą mnie mocno ograniczać.
Ciepełko i słoneczko pozwala na większą ilość zdjęć, więc zapraszam każdą osobę, która wyraża swoje zainteresowanie sesją. Piszcie śmiało! Email: adaz200125@gmail.com

Ten post powstał sobie tak po prostu, żebyście wiedzieli co się u mnie dzieję :) Ciekawych zdjęć tutaj nie znajdziecie, ale czasem potrzeba trochę słów i wypowiedzi.

Pamiętajcie o kolorkach w waszych szafach, piórnikach i zeszytach oraz o dobrej muzyce! Możecie zapomnieć o wiosennych porządkach, bo ja też je sobie odpuszczam :D
Zatrzymując się na chwilkę przy muzyce, poznajcie mojego kochanego Johna <3 Oczywiście to tylko kilka piosenek i na dodatek prosto z koncertu, ale chcę żebyście się rozeznali w temacie :D


Jeśli macie chwilkę czasu to posłuchajcie, bo u mnie nic innego nie leci z głośników :P Mam nawet tablicę z Johnem pinterest. Miłego słuchania!
Muszę się nauczyć pisać jakoś po kolei czy coś. Na razie powstaje mały miszmasz, ale mam nadzieję, że się odnajdziecie i każde słowo do Was dotrze.

Chciałabym być z Wami cały czas, dodawać systematycznie posty itp., ale Wy też musicie być ze mną. Zachęcam Was do obserwowania mojego bloga i kliknięcia "Lubię to!" na facebooku, bo wtedy otrzymujecie powiadomienia i wiecie, kiedy pojawia się coś nowego.

Ostatnio założyłam nowego instagrama i nowy kanał na YouTube, więc podam Wam teraz linki do wszystkich miejsc w sieci, gdzie mnie znajdziecie ;)
To chyba wszystko. Jest jeszcze prywatne konto na facebooku, ale nie jest tak ważne, jak blog. 

Korzystając z okazji, chciałabym życzyć Wam radosnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych :*

Do zobaczenia niedługo! :* 

Komentarze

Prześlij komentarz